به گزارش جارچی مبارکه بخشدار جدید بخش گرکن جنوبی شهرستان مبارکه معرفی شد.

روز یکشنبه 19 تیرماه ، با حضور جمعی از مسئولین شهرستان در سالن اجتماعات شهدای محراب  شهرداری زیباشهر از زحمات دکتر سلطانی سرپرست بخشداری تقدیر و مهندس حمید رضا لطفی به عنوان بخشدار جدید گرکن جنوبی معرفی شد.

مهندس لطفی ، هدف خود از قبول این مسئولیت خطیر را خدمت به مردم دانست و گفت، بر خلاف پست سیاسی که دارم به هیچ عنوان مدیر سیاسی نیستم و برحسب تجربه ،‌رویکرد عمرانی و اجتماعی دارم.

وی امیدواری کرد با همکاری کلیه ی مسئولین و مردم ،‌قدم های موثری در راستای تعالی این بخش از شهرستان برداشته شود.

 

دکتر ذاکری فرماندار مبارکه نیز در سخنانی شهرستان مبارکه را شهرستانی بدور از التهاب های سیاسی دانست و گفت :‌تمامی مسئولین و مدیران شهرستان در جهت خدمت به مردم یکدل و مصمم هستند.وی در ادامه حرکت کسانی را که باعث ایجاد ناامیدی در جامعه می شوند در راستای اهداف دشمنان دانست و گفت :‌امروز امید بزرگترین داشته ی جامعه ی جوان کشورمان است.

فرماندار مبارکه ضمن اشاره به سوابق کاری مهندس لطفی ،‌وی را فردی با تجربه و مدبر در انجام امور دانست.

ذاکری در ادامه توجه به صنعت گردشگری و اقتصاد مقاومتی را از اولویت های کاری مسئولین در شهرستان برشمرد و ابراز امیدواری کرد که در آستانه ی فرا رسیدن سال نو از سرمایه های تاریخی و گردشگری شهرستان در جهت جذب  گردشگر به خوبی استفاده شود.

نظر خود را اضافه نمایید

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد.

مجوز فعالیت

بانک پاسارگاد             بانک سامان               سازمان نظام صنفی               شورای عالی انفورماتیک            بانک ملت      logo-samandehi