به گزارش جارچی به نقل از روابط عمومی فرمانداری ،علی اصغر ذاکری فرماندار شهرستان در جلسه مقابله وپیشگیری از سرقت با بیان اینکه امنیت اجتماعی یکی از مهم ترین شروط و ویژگی هر اجتماعی است، گفت: ویژگی امنیت اجتماعی خود به تنهایی شامل بخش ها و حوزه های فراوانی همچون حفاظت از اموال، دارایی ها و سرمایه های افراد جامعه می شود.

ذاکری با بیان اینکه  موضوع سرقت یکی ازناهنجاریهایی است که علل و علت آن جهت پیشگری باید مورد توجه ودقت قرار می گیرد و متناسب باآن درشهرستان سیاستگذاری شود افزود:مهمترین مسئله در بحث پیشگیری از سرقت آگاه سازی مردم درخصوص نگهداری درست از مال واموال خود آنهاست.

وی به نقش نیروی انتظامی در تأمین امنیت جامعه اشاره و خاطرنشان کرد: در سطح شهرستان برای ایجاد این امنیت باید همه دستگاه های اجرایی،شهرداریها، بخشدارای و دهیاری ها با  نهادهای امنیتی وانتظامی همکاری و هماهنگی لازم را در دستور کار قرار دهند.

وی با بیان اینکه بسیاری از ناهنجاری های اجتماعی همانند سرقت در سطح شهرستان به دلیل نبود برخی امکانات همانند روشنایی مناسب در سطح معابر و برخی مناطق حادثه خیز است خاطر نشان ساخت:ادراه برق باید با مشکاکت شهرداریها نسبت به رفع خاموشی ها در شهر ها اقدام و اقدامات لازم را انجام دهد.

رئیس کمیسیون مقابله وپیشگیری از سرقت شهرستان  با اشاره به کاهش سرقتها و افزایش کشفیات در شهرستان از شهرداریها در خصوص نصب دوربین در سطح شهرها تشکر کرد وگفت:از زمانی که این اقدام امنیتی در شهرها اجرا شده آمار سرقت در شهرستان به شدت کاهش یافته و رتبه شهرستان را در جایگاه خوبی قرار داده است.

فرماندار شهرستان یکی از مهمترین راه های کاهش سرقت در شهرستان را آموزش به مردم بیان کرد وگفت:نیروی انتظامی هشدارها ونکات امنیتی رابا همکاری شهرداریها ودهیاریها با بنر در سطح شهرستان نصب نمایند.


www.jarchimobarake.ir


 

نظر خود را اضافه نمایید

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد.

مجوز فعالیت

بانک پاسارگاد             بانک سامان               سازمان نظام صنفی               شورای عالی انفورماتیک            بانک ملت      logo-samandehi