نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی در جلسه هم اندیشی و بررسی مسائل ومشکلات شهر ها و روستاهای شهرستان ، ضمن تشکر از شهرداریها وشوراهای اسلامی ،ازشورای اسلامی به عنوان  پارلمانی کوچک یاد کرد و گفت:شوراهای اسلامی به عنوان مشاوران وتصمیم گیران شهرها وروستاها می توانند اهرم قوی در کنار مسئولان باشند و آنان را یاری نمایند.

سعیدی به سهم عوارض ارزش افزوده وآلایندگی صنایعی مستقر در شهرستان اشاره کرد وگفت:هدف وبرنامه من تعامل وهمکاری با صنایع است ومعتقدم باید با صنایع تعامل کرد.

وی تصریح کرد تا زمانی که صنایع با شهرستان همکاری وحقوق شهرستان را پرداخت نمایند ما نیز با آنان همکاری وتعامل می کنیم و انتظار داریم  همان گونه که مسئولان با انان همکاری میکنند انان نیز مشکلات شهرستان را حل نمایند.

وی گفت:الویت کاری من سلامت،امنیت واشتغال است وتمام تلاش خود را برای ارتقای این سه مهم انجام میدهم.

وی ادامه داد در بخش سلامت وبهداشت مردم بودجه های خوبی برای شهرستان گرفته شده که در آینده نزدیک مردم شاهد آن وتحول در سلامت وارتقای بهداشت شهرستان خواهند بود.

وی به موضوع امنیت نیز اشاره کرد وگفت: روزانه جمعیت شناور زیادی وارد شهرستان می شوند که در بحث امنیت وستادی آن پیش بینی نیروهای آن نشده که انتظار داریم فرماندار به عنوان رئیس شورای تامین پیگیرذی های لازم را انجام دهد.

سعیدی اشتغال وبیکاری در شهرستان را یکی دیگر از الویتهای کاری خود برشمرد وگفت:با وجود این همه صنایع نباید این همه بیکار در شهرستان وجود داشته باشد وآمار بیکاری تا این اندازه بالا باشد وهمانطور که ئیس جمهور و وزیر صنعت ،معدن وتجارت به صراحت بیان داشتند باید صنایع جذب نیروهای بومی را در الویت قرار دهند وبه طور جد این موضوع را پیگیری ودنبال می کنیم ونمیگذاریم حق شهرستان پایمال شود.

سعیدی از فضای  رسانه ای موجود در شهرستان انتقاد کرد وگفت:متاسفانه برخی از رسانه ها وخبرگزاری های شهرستان با دامن زدن به شایعات وزیر سوال بردن عملکرد مسئولان ،فضای شهرستان را متشنج کردند که می طلبد مسئولان شهرستان با آنان برخورد جدی داشته باشند.


www.jarchimobarake


 

نظر خود را اضافه نمایید

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد.

مجوز فعالیت

بانک پاسارگاد             بانک سامان               سازمان نظام صنفی               شورای عالی انفورماتیک            بانک ملت      logo-samandehi