علی اصغر ذاکری در مراسم معارفه امام جمعه جدید شهر کرکوند، ضمن تشکر از زحمات وهمراهی امام جمعه سابق این شهر ،انتصاب حجت الاسلام قربانی را به سمت امام جمعه شهر جدید کرکوند تبریک گفت ونمازهای جمعه به عنوان قرارگاه فرهنگی،تقوا،اخلاق وایمان دانست و گفت:ائمه جمعه به عنوان فرماندهان این قرارگاه وظیفه سنگین ومهمی بر دوش دارند.
ذاکری از ائمه جمعه شهرستان در خصوص همکاری با سیاستهای نظام ودولت تشکر کرد وگفت:در بحث انتخابات سال گذشته با ارشادات وتشویق ائمه جمعه  برای حضور حداکثری مردم در انتخابات ،شهرستان مبارکه با مشارکت 8/79 درصدی مردم در انتخابات بالاترین آمار را به خود اختصاص داد.
وی اذعان داشت اگر راهنمایی وهمکاری ائمه جمعه شهرستان وپیگیری نماینده مردم در بحث خشکسالی  نبود شهرستان شاید با مشکلاتی مواجه می شد که خوشبختانه با همراهی این عزیزان توانستیم علاوه بر رفع مشکلات کشاورزان سهمیه آب مورد نیاز را بگیریم وموجبات خوشحالی کشاورزان زحمتکش را فراهم نماییم.
ذاکری به بحث سرشماری نفوس ومسکن  در کشور وشهرستان نیز اشاره کرد وگفت:جمهوری اسلامی با مشارکت بالای 42درصدی مردم در سرشماری  توانست رکود جهانی را به نام خود ثبت نماید که شهرستان مبارکه نیز در این سرشماری با مشارکت بالای 57 درصدی مردم رتبه خوبی را در استان کسب نموده که افتخاری است برای مردم شهرستان است وبا توجه به اینکه تا ساعت 24 امشب زمان برای ثبت نام اینترنتی وجود دارد از عموم مردم شهرستان انتظار داریم دراین طرح مشارکت نمایند وبا مراجعه به مکانهای ثبت نام رایگانی که توسط شهرداری ها پیش بینی شده تعداد خانوار خود را ثبت نمایند.
وی ازآمادگی فرمانداری ومسئولان شهرستان با ائمه جمعه شهرستان  خبر داد وگفت:فرمانداری ومسئولان شهرستان همچون گذشته با ائمه جمعه برای انجام ماموریتهای محوله نظام ودولت همکاری لازم را دارند واین را جزء وظایف خود می دانند.
در پایان نیز با حضور مسئول سیاستگذاری ائمه جمعه استان،فرماندارشهرستان وجمعی ازمسئولان شهرستان حجت الاسلام قربانی به عنوان امام جمعه جدید شهر کرکوند معرفی شد.


منبع خبر:

www.jarchimobarake.ir


 

نظر خود را اضافه نمایید

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد.

مجوز فعالیت

بانک پاسارگاد             بانک سامان               سازمان نظام صنفی               شورای عالی انفورماتیک            بانک ملت      logo-samandehi