این مراسم با حضور جمعی از سالمندان شهر کرکوند، مهندس موسوی شهردار شهر ، اعضای شورای اسلامی شهر ، سروان حیدری ریاست پلیس راهور شهرستان، محمودی رئیس بهزیستی شهرستان ، دکتر جعفری معاون بهداشتی درمانی شبکه بهداشت و درمان شهرستان و دیگر مسئولین برگزار شد.

پس از قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید ، مهندس موسوی ضمن تسلیت به مناسبت ماه محرم به تمامی حضار و سالمندان شهر خیرمقدم گفت و هدف از برگزاری این مراسم ،برنامه های آموزشی در راستای بهبود وضعیت سالمندان عنوان کرد.

مراسم بعدی با سخنرانی دکتر جعفری ادامه یافت. وی پس از تسلیت ایام محرم از تمامی سالمندان و برگزار کنندگان مراسم تقدیر کرد.

جعفری در ادامه به تسهیلات و خدماتی که برای بیماران سالمند در نظر گرفته شده است ، اشاره کرد و از تمامی سالمندان درخواست کرد که سه اصل ورزش و تحرک، تغذیه سالم  و دوری از دخانیات را در راستای پیشگیری از بیماری ها رعایت کنند.

برنامه بعدی توسط سروان حیدری ادامه پیدا کرد. وی ضمن تسلیت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین هفته نیروی انتظامی و روز کودک و سالمند را تبریک گفت.

حیدری با ابراز تأسف گفت: طی 7 ماه اخیر 6 نفر از سالمندان شهرستان در جریان تصادفات کشته شدند.

 وی ضمن درخواست از مسئولین برای برنامه ریزی در زمینه تردد سالمندان از همه سالمندان خواست که بیشتر وقت خود را در محیط های امن و مناسب بگذرانند و از تردد زیاد در خیابان ها خودداری کنند و در صورت تردد موارد امنیتی- ترافیکی را رعایت کنند.    

پس از سخنرانی سروان حیدری مراسم با مداحی مداح جوان حسین بهرامی ادامه پیدا کرد.

در آخر مراسم با اهدای جوایزی به تعدادی از سالمندان ، مسن ترین خانم بازار روز بانوان شهر و خانمی که حدود  50 سال از عمرش را صرف مراقبت از مادر پیر خود کرده بود به پایان رسید.


منبع خبر:

www.jarchimobarake.ir


 

نظر خود را اضافه نمایید

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد.

مجوز فعالیت

بانک پاسارگاد             بانک سامان               سازمان نظام صنفی               شورای عالی انفورماتیک            بانک ملت      logo-samandehi