پیام تبریک دکتر عبداله هادی رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه به مناسبت سال تحصیلی جدیدحضرت على‏ (ع): هیچ گنجى سودمند تر از علم نیست

آغاز سال تحصیلی جدید را به همه استادان ارجمند، دلسوز و متعهد، دانشجویان عزیز و کارکنان گرامی خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه تبریک و تهنیت می گویم. فصل پاییز اگرچه آغاز خزان طبیعت است، اما نماد بهار علمی، شور و نشاط دانش پژوهان، استادان و دانشجویان مشتاق دانش افروزی است که سرمایه های راستین جامعه به شمار می روند؛ به راستی هیچ مزیت و فضیلتی برتر از دانایی نیست.
امروزه، توسعه پایدار ضامن امنیت، رفاه و آرامش هر کشوری است و راه تحقق چنین خواسته ای از مسیر توسعه و تولید علمی آن کشور می گذرد و مولد آن به تلاش، همت دانشگاهیان و دانش آموختگانش بستگی دارد و برای تحقق چنین خواسته ای ضرورت دارد فضای دانشگاهی ما بیش از پیش به اصول و قواعد علمی آراسته شود، به طوری که در آن آزادانه پژوهش، تفکر، نقد و خلاقیت از سوی استادان و دانشجویان مدنظر قرار گیرد.
فرصت را مغتنم می دانم و از اعضای خانواده دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه به ویژه استادان گرامی تقاضا دارم با تلاش و کوششی مضاعف در جهت تعالی آینده جوانان کشور، برآورده شدن مطالبات مردم و نیازهای روز جامعه حرکت کنند و از فضای ایجاد شده کنونی برای تقویت مراودات با مراکز معتبر علمی جهانی بهره گیرند .
امیدوارم در سال "اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل" محور فعالیت های دانشگاه بیش ازپیش در جهت تحقق این امر قرار گیرد، به طوری که نتیجه پژوهش ها و برنامه ریزی ها در علوم مختلف، منتهی به اثربخشی و حل مشکلات کشور باشد؛ فراموش نکنیم که اقتصاد مولد و درون زا متکی به دانش روز است و اینجانب باور دارم دانشگاهیان ما همچون گذشته می توانند سرمنشاء خدمات و برکات زیادی در حوزه های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور باشند.
در پایان بار دیگر،آغاز سال تحصیلی جدید را به همه استادان ارجمند، دانشجویان عزیز و همکاران دلسوز خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه ، تبریک می گویم و از خداوند دانا و رحیم برای یکایک این عزیزان آرزوی سلامتی و موفقیت دارم.


اخبار مرتبط:
پیام تبریک فرماندار مبارکه به مناسبت آغاز سال تحصیلی و بازگشایی مدارس

پیام امام جمعه شهر دیزیچه به مناسبت هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس


 

منبع:jarchimobarake.ir

نظر خود را اضافه نمایید

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد.

مجوز فعالیت

بانک پاسارگاد             بانک سامان               سازمان نظام صنفی               شورای عالی انفورماتیک            بانک ملت      logo-samandehi