محسن وکیلی ، روابط عمومی سازمان اتوبوسرانی در گفت و گو با جارچی مبارکه گفت :

در راستای بازگشایی مدارس، کمیته ستاد مهر اتوبوس رانی با حضور موسوی سرپرست سازمان و کارکنان ستاد اداری تشکیل گردید. در این جلسه تصمیم بر آن شد که در روز اول بازگشایی مدارس  دانش آموزان به صورت رایگان سرویس دهی شوند.

وی افزود: یک دستگاه اتوبوس به سه اتوبوس خط سلمان اضافه می شود که در این صورت مدت انتظار حدود ده دقیقه خواهد بود، همچنین یک دستگاه اتوبوس در پارکینگ ولی عصر جهت دانش آموزان دختر مستقر  خواهد شد.

وکیلی بیان کرد: کلیه رانندگان و پرسنل سازمان در روز اول بازگشایی مدارس به صورت آماده باش هستند و تمامی  مرخصی ها لغو شده است.

وی عنوان کرد: تمامی انتظامات و بازرسین جهت بازرسی،  خدمات فنی و خطی  به مدت یک هفته در پارکینگ ولی عصر و همچنین دو نفر از اول مهر به مدت ده روز ( به صورت تمام وقت ) جهت سازمان دهی و آماده سازی اتوبوس های تعمیری مستقر خواهند بود.

وی با اشاره به اینکه سال تحصیلی جدید با هفته دفاع مقدس مصادف  شده است افزود: بنرهایی با شعارهای فرهنگی در این راستا  بر روی اتوبوس ها نصب و بروشور هایی بین دانش آموزان پخش خواهد شد.

وکیلی در آخر  اظهار داشت: سازمان اتوبوس رانی با شعار " افتخار ما ارائه سرویس مطمئن، سریع، ارزان" آماده خدمت رسانی به تمام مردم شهرستان می باشد.

منبع:www.jarchimobarake.ir

نظر خود را اضافه نمایید

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد.

مجوز فعالیت

بانک پاسارگاد             بانک سامان               سازمان نظام صنفی               شورای عالی انفورماتیک            بانک ملت      logo-samandehi