فرماندار شهرستان: نظرات اولیاء دانش آموزان راهگشای تصمیمات شورای آموزش وپرورش است.
 به گزارش جارچی مبارکه به نقل از روابط عمومی فرمانداری ،ذاکری فرماندار شهرستان در جشن شکوفه ها که همزمان با سراسر کشور در مدرسه تربیت صفائیه برگزار شد شرکت کرد. دکتر ذاکری در این مراسم که با حضور رئیس آموزش و پرورش، عضوشورای شهر مبارکه و فرمانده حوزه شهید فهمیده شهرستان مبارکه برگزار شد  آغاز سال تحصیلی جدید وآغاز هفته دفاع مقدس را به همه ی دانش آموزان و معلمان تبریک گفت.

وی  با بيان اينكه بازگشایی مدارس و شروع فصل تعلیم و تربیت نویدبخش پیشرفت، توسعه و بالندگی برای کشور و رویدادی فرخنده، مبارک و ملّی است اظهارداشت: افتخار می کنم در آغازین لحظه های شروع سال تحصیلی جدید در خدمت دانش آموزان، ، معلمین و مدیران آموزش و پرورش هستم.
رئیس شورای آموزش وپرورش شهرستان نیز در سخنانی خطاب به اولیاء دانش آموزان گفت:انجمن اولیاء در کنار آموزش وپرورش جزء ارکان شورا محسوب می شود وهر اندازه نظرات وتصمیماتی که درانجمن اولیا  گرفته می شود برای شورا بسیار راهگشاست وانتظار داریم اولیاء در جلسات انجمن شرکت ونظرات و ایده های خود را ارائه نمایند.
وی از مدیران مدارس خواست با برنامه ریزی علمی و کارشناسی برای ایجاد یک محیط شاداب و آرام و مستعد برای شکوفا شدن استعدادهای دانش آموزان تلاش کنند و زمینه پیشرفت علمی و فرهنگی جامعه را فراهم آورند.

 

منبع:jarchimobarake.ir

نظر خود را اضافه نمایید

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد.

مجوز فعالیت

بانک پاسارگاد             بانک سامان               سازمان نظام صنفی               شورای عالی انفورماتیک            بانک ملت      logo-samandehi