جلسه هماهنگی ستاد سرشماری نفوس و مسکن سال 95


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مبارکه  ذاکری فرماندار شهرستان جلسه هماهنگی ستاد سرشماری نفوس و مسکن سال 95  با  اشاره به اهمیت اجرای طرح سرشماری نفوس و مسکن ، خاطرنشان کردند: این سرشماری مبنای اقدامات و برنامه ریزی ها در 10 سال آینده است که باید در کشور انجام شود.
فرماندار مبارکه گردآوری آمار در کشور را به عصای سفید تشبیه نمود و افزود: بدون داشتن آمار دقیق از ساختار جمعیتی،وضعیت اشتغال، بیکاری و ... قطعا برنامه ریزی ها موثر نخواهد بود و آمار اعصای سفید ی برای مدیریت ، برنامه ریزی و کارهای اجرایی کشور می باشد.
وی گفت: سرشماری عمومی نفوس و مسکن 95 در دو مرحله ثبت نام اینترنتی از تاریخ 3 مهر لغایت 24 مهر و مرحله مراجعه حضوری به خانوار از تاریخ 25مهر لغایت 25 آبان اجرا خواهد شد.
ذاکری با اشاره به لزوم همکاری کلیه دستگاههای اجرایی در اجرایی سرشماری نفوس و مسکن ، تاکید کرد: با توجه به اینکه :  داشتن آمار صحیح از حوزه های مختلف، در برنامه ریزی و اجرای مطلوب برنامه ها مؤثر خواهد بودلازم است کلیه خانوارها در مرحله اول که ثبت نام به صورت اینترنتی می باشد با مراجعه به سایت  www.sarshomari95.ir  اطلاعات خود را به صورت صحیح وارد نمایند.
فرماندار مبارکه از همکاری 200 نفر در اجرای طرح سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال95 در شهرستان مبارکه به طور مستقیم و غیر مستقیم خبر داد و خاطر نشان ساخت: کلیه متقاضیان جهت همکاری در اجرای طرح می توانند با مراجعه به سایت www.s95.sci.org.ir تا روز پنج شنبه 25 شهریور ماه ثبت نام نمایند.
مدیر اجرای سرشماری عمومی نفوس و مسکن شهرستان مبارکه با اشاره به ماده 5 قانون مرکز آمار ایران و همچنین فرمان ریاست محترم جمهور مبنی بر همکاری وزارتخانه ها، سازمانها ، دستگاههای دولتی  ونهادهای عمومی وابسته به دولت در امر اجرای سرشماری ، افزود: کلیه ادارات موظف هستند ضمن اطلاع رسانی و تشویق و ترغیب  مجموعه خود همکاری لازم را با ستاد سرشماری داشته و شرایط را برای ثبت نام کارکنان خود درمرحله اینترنتی مهیا نمایند.


ذاکری با اشاره به لزوم برنامه ریزی مطلوب و بهره گیری مناسب از امکانات و ظرفیت های موجود در آموزش و پرورش، روحانیون ، دهیاران ، شهرداری ها ،دستگاههای اجرایی برای اطلاع رسانی و فرهنگ سازی پیرامون ثبت نام در طرح سرشماری نفوس و مسکن ،ابراز امیدواری کرد: انشاءاله با اطلاع رسانی و تشویق و ترغیب مردم عزیز شاهد مشارکت صد در صدی همشهریان عزیز در اجرای طرح باشیم.
وی افزود: در پایان عملکرد کلیه ادارات در همکاری با ستاد سرشماری عمومی نفوس و مسکن ارزیابی و در جلسه شورای اداری از دستگاه برتر تجلیل خواهد شد .

نظر خود را اضافه نمایید

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد.

مجوز فعالیت

بانک پاسارگاد             بانک سامان               سازمان نظام صنفی               شورای عالی انفورماتیک            بانک ملت      logo-samandehi