اولین جلسه هماهنگی سرشماری نفوس ومسکن
فرماندار شهرستان: عوامل اجرایی طرح سرشماری نفوس و مسکن سال 1395 در شهرستان مبارکه حدود 200 نفر میباشد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ،ذاکری در جلسه ستاد هماهنگی سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال 95 اظهار کرد:  تا پیش از سال 90 سرشماریهای نفوس و مسکن هر 10 سال یک بار برگزار می‌شد ولی تغییراتی در این دوره از سرشماری عمومی نفوس و مسکن شکل گرفته است و از سال 90 با توجه به تصمیم دولت این اقدام هر پنج سال یکبار انجام می‌شود.
وی با بیان اینکه اطلاعات حاصل از سرشماری در برنامه‌ریزیهای آینده کشور اهمیت چشمگیری دارد تصریح کرد:‌ متاسفانه آمار و اطلاعاتی که از سرشماری سال 90 به دست آمده دارای اشکالاتی است که در برنامه‌ریزیها خود را نشان داده است.
رئیس ستاد  سرشماری عمومی نفوس و مسکن شهرستان خاطر‌نشان کرد: قرار است سرشماری امسال طی دو مرحله از سوم تا 24 مهر ماه به شیوه اینترنتی و از 25 مهر ماه تا 25 آبان ماه به شیوه مراجعه حضوری ماموران سرشماری به خانوارانجام شود.
فرماندار مبارکه با بیان اینکه وظیفه فرمانداری در سرشماری نفوس و مسکن نظارت، هماهنگی بین دستگاه های اجرایی است تاکید کرد:طبق دستور رئیس جمهور محترم همه دستگاه ها موظف به همکاری با ستاد سرشماری نفوس ومسکن می باشند.
علی اصغر ذاکری با قدردانی از تلاش های پررنگ شهرداری ها برای تعامل واجرای سرشماری نفوس و مسکن گفت: آمار برای برنامه ریزی و توسعه حتی در مسائل شخصی نیز بسیار تاثیرگذار است و خود شهرداری در ابتدا از همین آمارها بهره مند خواهد شد وانتظار داریم همکاری لازم را با ستاد داشته باشند.
لازم به ذکر است داوطلبانی که تمایل به همکاری دراجرای سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال 1395 دارندمی توانند تا تاریخ 25/6/95 به سامانه s95.sci.org.ir مراجعه و ثبت نام نمایند.

نظر خود را اضافه نمایید

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد.

مجوز فعالیت

بانک پاسارگاد             بانک سامان               سازمان نظام صنفی               شورای عالی انفورماتیک            بانک ملت      logo-samandehi