فرماندار شهرستان:دیدار با خانواده شهدا  از افتخارات دولت است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان، ذاکری صبح امروز به همراه شهردار وشورای اسلامی شهر دیزیچه و رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان با خانواده شهیدار سردار عطایی ،جمشیدیان وهادی دیدار وگفتگو کرد.
فرماندار شهرستان در این دیدار با تجلیل از صبر، ایثار و فداکاری‌های خانواده معظم شهیدان، جانبازان و ایثارگران، گفت: خانواده شهدا، فرزندان برومند خود را در زمانی که کشور به آنها نیاز داشت در راه اسلام و انقلاب تقدیم کردند و این اجری بی پایان در نزد خدای متعال خواهد داشت.
وی با بیان اینکه مردم ایران قدردان ایثار و فداکاری شهدا و خانواده‌های معزز آنان هستند و می‌دانند اگر این ایثارها نبود کشور و انقلاب حفظ نمی‌شد.
وی اذعان داشت: پیمودن پله های پیشرفت، اقتدار و مطرح شدن نام ایران در دنیا مدیون ایثارگری‌ها و فداکاری‌های شهداء و جانبازان می باشد.
وی تصریح کرد:مجاهدت‌های بسیاری صورت گرفته تا نهال انقلاب به یک درخت مقتدر تبدیل شده و امیدواریم که در شرایط موجود که استکبار سعی دارد از طریق اعمال محدودیتهای بین المللی عرصه را بر جمهوری اسلامی تنگ کند با تفکر جهادی و انقلابی بر این شرایط سخت نیز پیروز شویم تا زمینه ظهور حضرت ولی عصر (ع) را فراهم کنیم.

 

نظر خود را اضافه نمایید

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد.

مجوز فعالیت

بانک پاسارگاد             بانک سامان               سازمان نظام صنفی               شورای عالی انفورماتیک            بانک ملت      logo-samandehi