مبشری رئیس اداره اوقاف شهرستان مبارکه در افتتاحیه این اداره ضمن خیر مقدم به کلیه ی مدعوین هفته ی دولت را به دولتمردان تبریک گفت.

وی در ادامه افزود: در شهرستان مبارکه بالغ بر 120 موقوفه ، 1600 رغبه، 280 مسجد و 16 بقاع متبرکه وجود دارد که حفظ و حراست از این اماکن وظیفه ی بزرگی است که بر گردن اداره ی اوقاف و امور خیریه است.

مبشری با اشاره به فعالیت اداره ی اوقاف در شهرستان مبارکه به صورت دفتر نمایندگی طی 19 سال گذشته که عموما به صورت استیجاری در مکان های مختلف بوده است گفت ، مکان فعلی از محل تملک دارایی های شهرستان  و همچنین مشارکت مجتمع فولاد مبارکه و شهرداری مبارکه ساخته شد.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین صادقی مدیرکل اداره اوقاف و امور خیریه استان اصفهان بابت بنای ساختمان اداره ی اوقاف شهرستان از مسئولین ذیربط تشکر کرد.همچنین هفته ی دولت را به فرماندار و دیگر دولتمردان شهرستان تبریک گفت.

صادقی با اشاره به ظرفیت های عظیم شهرستان مبارکه در بحث موقوفات و بقاع متبرکه ، خدمت در این عرصه را توفیق الهی دانست.همچنین تاکید کرد که بقاع متبرکه باید قطب فرهنگی شود و این همکاری تمامی مسئولین را می طلبد.

در پایان با اهداء لوح سپاس، از همکاری و مساعدت افرادی که با این اداره همکاری داشته اند تقدیر شد.

 

.

.

نظر خود را اضافه نمایید

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد.

مجوز فعالیت

بانک پاسارگاد             بانک سامان               سازمان نظام صنفی               شورای عالی انفورماتیک            بانک ملت      logo-samandehi