همه ی راه های مواصلاتی شهرستان مبارکه امن نیست

جناب آقای دکتر ذاکری ،‌فرماندار محترم شهرستان مبارکه

سلام
در جراید خواندم که در جلسه ی شورای ترافیک شهرستان در تاریخ 1395/6/6 فرموده اید که همه ی راه های مواصلاتی شهرستان مبارکه امن است.

بنده نمی دانم منظور شما از امن بودن راه های مواصلاتی چیست اما اگر مقصود شما استاندارد بودن و عاری بودن از نقاط حادثه خیز است باید به حضور شما عرض کنم که اینطور نیست.

اگر خاطر شریفتان باشد نزدیک به سه ماه پیش یک تصادف وحشتناک در مسیر جاده ی دیزیچه به زرین شهر اتفاق افتاد و سه نفر از جوانان شهر دیزیچه کشته شدند.خبر این اتفاق در کل کشور بازتاب داشت و در صفحه ی حوادث اکثر نشریات و روزنامه ها ثبت شد.

این جاده یکی از حادثه خیز ترین جاده های شهرستان است و طی سالیان گذشته محمل تصادف و اتفاقات بسیار ناگواری بوده است.پیچ های خطرناک، عرض کم جاده و عدم وجود نور کافی از مهمترین مشکلات این مسیر است.البته بعضی نقاط آن به دلیل انحراف زیاد جاده بسیار خطر آفرین است که نمونه ی واضح آن مجاور چشمه ی آب سنجدی است.

فرماندار عزیز.
از آنجایی که می دانم با تلاش فراوان و در راستای سیاست های دولت تدبیر و امید تمامی تلاش خود را صرف حل مشکلات شهرستان می نمایید از شما تقاضا دارم دستورات لازم را برای مرتفع نمودن مشکلات این مسیر صادر فرمایید .حقیقتا مردم شهر دیزیچه هم دقیقا نمی دانند  که حل این مشکل وظیفه ی کدام ارگان و یا سازمان است . وظیفه ی شهرداری است یا اداره ی راه و شهرسازی.از شما به عنوان عالی ترین نماینده ی دولت در شهرستان مبارکه تقاضا داریم در اسرع وقت نسبت به حل مشکلات ذکر شده اقدام فرمایید تا انشاء الله دیگر شاهد بروز حوادث ناگوار دیگری نباشیم.

محمد صادق دانشمند

مدیر مسئول رسانه ی جارچی مبارکه

 

نظر خود را اضافه نمایید

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد.

مجوز فعالیت

بانک پاسارگاد             بانک سامان               سازمان نظام صنفی               شورای عالی انفورماتیک            بانک ملت      logo-samandehi