تیم فوتبال سپاهان که یک سهمیه بزرگسال در لیست خود دارد در حال مذاکره با امید ابراهیمی و امید نورافکن است تا این بازیکنان را طلایی‌پوش کند.

مذاکره سپاهان با ابراهیمی و نورافکن و تمایل قلعه‌نویی به جذب آن‌ها

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، تیم فوتبال سپاهان اصفهان که خیلی زود و زمانی که بسیاری از تیم‌های مدعی هنوز سرمربی نداشتند، وارد بازار نقل و انتقالات لیگ‌ برتر شد و با چند بازیکن به توافق رسید که از جمله آن‌ها می‌توان به مرتضی منصوری و محمد‌رضا حسینی اشاره کرد.

در ادامه نقل و انتقالات سپاهان، کم‌تر بازیکنان اسم و رسم‌دار را به جمع طلایی‌پوشان اضافه کرد و آخرین خرید امیر قلعه‌نویی نیز شایان مصلح بازیکن فصل گذسته ‌پرسپولیس بود؛ با جذب مصلح سپاهان یک جای خالی دیگر در لیست بازیکنان بزرگسال خود دارد و برای پر کردن آن بازیکنانی را مد نظر دارد.

در حالی از گزینه‌هایی مانند امید ابراهیمی و امید نورافکن برای آخرین سهمیه سپاهان صحبت می‌شود که پیش از این بازیکنانی همچون وحید امیری، کاوه رضایی، فرشاد احمد‌زاده و رضا اسدی در رادار سپاهان بودند اما سر از تیم‌های مدعی دیگر یعنی تراکتورسازی و پرسپولیس درآوردند.

در حال حاضر اما تصمیم مسؤولان سپاهان برای به خدمت گرفتن هر 2 بازیکن جدی است و باشگاه در حال مذاکره با آن‌ها است، ابراهیمی بازیکن آزاد است و شرایط راحت‌تری برای بازگشت به سپاهان دارد اما نورافکن در شارلورا بلژیک حضور دارد و برای سپاهانی‌ شدن باید رضایت باشگاهش را جلب کند.

امیر قلعه‌نویی نیز در مصاحبه‌ای اعلام کرده است که علاقه زیادی دارد این 2 بازیکن به جمع طلایی‌پوشان اضافه شوند؛ باید منتظر ماند تا در حالی که یک هفته به شروع لیگ برتر مانده، آیا این ابراهیمی و نورافکن زرد‌پوش می‌شوند یا مانند گزینه‌های قبلی فقط در حد اسم باقی می‌مانند.

نظر خود را اضافه نمایید

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد.

مجوز فعالیت

بانک پاسارگاد             بانک سامان               سازمان نظام صنفی               شورای عالی انفورماتیک            بانک ملت      logo-samandehi