نماینده مردم مبارکه در مجلس خطاب به وزیر نیرو:طرح ملی احیای زاینده رود تهیه شود
نشست مجمع نمایندگان استان اصفهان با اردکانیان؛ وزیر نیروبا محوریت پیگیری بحران آب استان و احیای زاینده رود برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری سیمای استان ،  نشست مجمع نمایندگان استان اصفهان با اردکانیان؛ وزیر نیروبا محوریت پیگیری بحران آب استان و احیای زاینده رود برگزار شد.

زهرا سعیدی نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی در آغاز از وزیر نیرو خواست در دوره مسئولیت از هر دستور به اقدام و انجامی که در عمل قابل تحقق نیست، پرهیز کند چرا که یکی از مشکلات عدم اجرایی شدن دستورات در لایه های میانی مدیریتی است.

وی با تأکید ضرورت توجه ویژه وزیر نیرو و معاونین به استان اصفهان، پیشنهاد ایجاد سامانه دریافت و ثبت طرحهای نخبگان و مبتکرین در بخش نیرو را ارائه کرد.
نماینده مردم مبارکه در مجلس به نمایندگی از اعضای مجمع، خواستار تهیه طرح جامع احیای زاینده رود در سطحی فرا استانی و ملی با توجه به تمام جنبه های سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و حقوقی موضوع شد و گفت: کشاورزان شرق و غرب استان اصفهان با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کنند. اکثر این جوانان بیکار شهرستان در سالهای قبل امیدوار به فعالیت در بخش کشاورزی بودند و برای استخدام به شرکت فولاد مبارکه و سایر صنایع واقع در شهرستان مراجعه نکرده اند و امروز تعداد زیادی کارگران این واحدهای صنعتی غیربومی هستند و اکنون نیز با وجود تصویب قانون بومی گزینی، جذب نیروی کار با توجه به تکمیل ظرفیتها در کل به شکل بسیار محدودی انجام می گیرد.

وی با تاکید بر ضرورت نگاه یکسان به کشاورزان شرق و غرب استان، به برخی از مشکلات مردم شهرستان مبارکه ناشی از فعالیتهای واحدهای صنعتی در منطقه اشاره کرد و گفت: با توجه به اعلام آمادگی شرکت فولاد مبارکه جهت مشارکت در تکمیل پروژه سد کوهرنگ، امیدواریم با هماهنگی سایر دستگاه های اجرایی و وزارت نیرو شاهد تکمیل سریعتر این پروژه باشیم

خبرنگار مهری صالحی

نظر خود را اضافه نمایید

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد.

مجوز فعالیت

بانک پاسارگاد             بانک سامان               سازمان نظام صنفی               شورای عالی انفورماتیک            بانک ملت      logo-samandehi