مجله دیجی کالا - اسماعیل دلخموش: بررسی‌های جدید نشان می‌دهند که در فصل دوم سال ۲۰۱۷ آیفون پرفروش‌ترین گوشی در میان همه گوشی‌های هوشمند و سامسونگ گلکسی اس ۸ محبوب‌ترین محصول اندرویدی بین کاربران این گوشی‌ها بوده است.

بر اساس تحقیقات جدید ۱۹ میلیون دستگاه از گوشی‌های سامسونگ گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس در سراسر جهان توزیع شده است. همین امر هم این دو گوشی را به عنوان پرفروش‌ترین گوشی‌های اندرویدی فصل دوم سال ۲۰۱۷ معرفی کرده است.

با این وجود اگر بخواهیم در مجموع بررسی کنیم و از حوزه گوشی‌های اندرویدی خارج شویم آیفون هنوز به عنوان محبوب‌ترین گوشی در سطح جهان شناخته می‌شود. ۱۶٫۹ میلیون دستگاه آیفون ۷ در فصل دوم سال ۲۰۱۷ عرضه شده و ۱۵٫۱ میلیون دستگاه آیفون ۷ پلاس هم در همین زمان در اختیار کاربران قرار گرفته است.

با این اوصاف در حال حاضر دو مدل آیفون ۷ حدود ۸٫۹ درصد و گلکسی اس ۸  و اس ۸ پلاس هم حدود ۵٫۳ درصد از بازار جهانی گوشی‌های هوشمند را در اختیار گرفته‌اند.

در این میان یک نکته جالب هم حضور گوشی شیائومی ریدمی ۴A در رده پنجم (پس از آیفون ۷، آیفون ۷ پلاس، گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس) گوشی‌هایی است که بیشترین عرضه را در فصل دوم سال ۲۰۱۷ داشته‌اند. این مدل میان‌رده هم ۱٫۵ درصد از بازار جهانی را در اختیار گرفته. با توجه به این آمار به نظر نمی‌رسد گوشی اندرویدی دیگری بتواند در فصل‌های سوم و چهارم سال ۲۰۱۷ رکورد دو گوشی پرچم‌دار شرکت سامسونگ را جا‌به‌جا کند.

نظر خود را اضافه نمایید

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد.

مجوز فعالیت

بانک پاسارگاد             بانک سامان               سازمان نظام صنفی               شورای عالی انفورماتیک            بانک ملت      logo-samandehi