به گزارش پایگاه خبری جارچی به نقل از سیمای استان ، حجت الاسلام علی محرابی، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان مبارکه در جشن گلریزان آزادی زندانیان جرائم غیرعمد زندان های استان اصفهان با اشاره به اینکه عدم اشتغال در برخی مواقع منجر به وقوع جرم شده، اظهارداشت: ایجاد اشتغال برای افراد جویای کار فرصت را برای ارتکاب جرم از بین می برد.

http://simayeostan.ir/wp-content/uploads/2017/06/DSC_8681-365x265.jpg

وی افزود:  اشغال زایی مصداق بارز خدمت به خلق است که در شرایط حاضر جایگاه و ارزش خاصی دارد که  خیرین برای ایجاد اشتغال برای افراد جویای کار به عرصه وارد شوند و سرمایه های خود را در این عرصه وارد کرده و بستر برای کارهای خیر دیگر از جمله ازدواج را نیز فراهم سازند.

محرابی ادامه داد: با اشاره به اینکه برخی از زندانیان در زندان ها مهارت انجام کار ندارند و پس از آزادی از زندان نبیکار بوده و به صحنه های آسیب های اجتماعی بعضا وارد می شوند، امر مهارت آموزی در زندان های استان اصفهان انجام می شود که این کار علاوه بر اینکه فرصت شغلی برای زندانیان برای پرداخت هزینه های بدهی خود فراهم می سازد، زمینه اشتغال پس از آزادی را هم فراهم می کند.

وی با اشاره اینکه مهارت آموزی در زندان ها انجام می شود، اضافه کرد: فعالیت مهارت آموزی با همکاری فنی و حرفه ای در زندان شهرستان مبارکه پیش بینی شده که بزودی شاهد انجام فعالیت هایی در این عرصه برای زندانیان خواهیم بود.

دادستان مبارکه با اشاره به نقش کار خیر برای سعادت دنیا و آخرت انسان گفت: هر کار خیری که با نیت خالصانه و برای رضای خداوند توسط مردم و انسان ها انجام شود در دفتر اعمال ثبت می شود و مایه خیر و برکت برای خیرین خواهد بود.

م/شبستان

نظر خود را اضافه نمایید

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد.

مجوز فعالیت

بانک پاسارگاد             بانک سامان               سازمان نظام صنفی               شورای عالی انفورماتیک            بانک ملت      logo-samandehi