به گزارش جارچی مبارکه به نقل ازورزش سه،سرمربی سپاهان ادعا می‌کند که کاری که کرانچار در این تیم انجام می‌دهد ادامه راه او است.

عبدالله ویسی در اولین مصاحبه مفصل خود بعد از جدایی از سپاهان در گفت‌وگو با "ورزش سه" صحبت‌های جالبی در مورد نحوه جدایی‌اش از این تیم و آینده کاری‌اش به زبان آورد که در ادامه آن را می‌خوانید.

 


* این روزها سپاهان با کرانچار نتایج خوبی کسب می‌کند. نظر شما در این مورد چیست؟
برای سپاهان که اتفاق جدیدی نیفتاده است. نیم فصل یا اول فصل نیست که بگوییم سپاهان بازیکن جدید جذب کرده و تیمی که من بسته بودم تغییر کرده است. الان همه بازیکنان همان‌ها هستند و تیم روند خوبی که داشت را ادامه می‌دهد. 

 


* اما به هر حال سپاهان با کرانچار نتایج بسیار خوبی کسب کرده است. 
در دو بازی آخری که من سرمربی سپاهان بوده‌ام تیم ما در یک بازی خارج از خانه و یک بازی خانگی 4 امتیاز کسب کرد و رتبه تیم‌مان ششم بود و حالا پنجم شده است. همانطور که گفتم تیم روند خوبی که داشت را ادامه داده است و من از این بابت بسیار خوشحالم. 

 


* قبول دارید که کارنامه شما در سپاهان چندان رضایت‌بخش نبوده است؟
اصلا اینطوری نیست. من سپاهانی را تحویل گرفتم که یازدهم جدول بود و با وجود اینکه صددرصد تیم را تغییر دادیم به روند رو به رشدی رسیدیم و به نظرم نتایج من در سپاهان اصلا بد نبوده است. 

 


* فکر می‌کنید اگر شما سرمربی سپاهان بودید این تیم در پایان فصل چه رتبه‌ای به دست می‌آورد؟
من این را نمی‌دانم اما آنچه مسلم است سپاهان با حضور من روند رو به رشدی در پیش گرفته بود و ما می‌توانستیم در پایان فصل در رتبه خوبی در جدول قرار بگیریم. 

 


* اما شاید خیلی از مردم اصفهان مثل شما فکر نکنند.
اینطور نیست چراکه من تیمی ساختم که همه بازیکنان جوان و آینده‌دار است و به شما قول می‌دهم سپاهانی که من آماده مسابقات کردم تا 10 سال دیگر نتیجه می‌گیرد و فصل بعد سال خوبی برای طلایی‌پوشان خواهد بود. 

 


* اینطور که شما می‌گویید ظاهرا کرانچار در کسب نتایج خوب سپاهان نقشی نداشته است، درست است؟
هرگز من چنین حرفی نزده‌ام و فقط یک بار دیگر صحبتم را تکرار می‌کنم. تیمی که من ساختم روند رو به رشدی داشت و در سال‌های آینده هم صددرصد نتیجه می‌گیرد.

 


* خیلی‌ها می‌گویند عبدالله ویسی در سپاهان نتوانست مثل استقلال‌خوزستان خوب نتیجه بگیرد. نظر خودتان در این‌باره چیست؟
این حرف قطعا اشتباه است و کارنامه من در سپاهان بسیار بهتر از استقلال‌خوزستان است. من در استقلال‌خوزستان 3 سال طول کشید تا تیم را قهرمان کردم اما در سپاهان در عرض 6 ماه تیمی را آماده کردم که می‌تواند سال‌ها موفق شود. 

 


* از نظر شما برکناری‌تان از سپاهان در کارنامه مربیگری شما تاثیرگذار خواهد بود؟
مردم، مربی‌های و مدیران فوتبال باهوش هستند و صددرصد اخراج من از سپاهان تاثیری نخواهد گذاشت. اگر قرار بود این مسائل در کار من تاثیرگذار باشد هم اکنون 3 پیشنهاد برای فصل آینده نداشتم. 

 


* اینکه می‌گویند شما با صنعت نفت و فولاد مذاکره کرده‌اید درست است؟
به هیچ عنوان پیشنهادی از تیم‌هایی که شما می‌گویید ندارم و صحبتی با من نشده است. حالا اینکه این باشگاه‌ها خودشان چه تصمیمی می‌گیرند را نمی‌دانم.

 


* امسال به نظر می‌رسید شما رابطه خوبی با مدیرعامل باشگاه سپاهان نداشتید. این مساله را تایید می‌کنید؟
من شخصیتم طوری نیست که با کسی مشکل داشته باشم، صددرصد ناراحتی‌هایی دارم اما به این شکل نیست که کینه‌ای به دل بگیرم و از همه تشکر می‌کنم. 

 


* مربی‌های قبلی سپاهان بعد از برکناری از این تیم در مورد دست‌های پشت پرده صحبت کردند، نظر شما در این‌باره چیست؟
من در مورد مربی‌های پیشین و نظریات‌شان نمی‌توانم حرفی بزنم اما آنچه که مسلم است، من چیزی در این تیم ندیدم و با خوبی و خوشی جدا شدم. 

 


* رابطه شما با محرم نویدکیا چطور بود؟
محرم دوست من بود اما در مقطعی از فصل خودش ترجیح داد خداحافظی کند. من هم فوتبالیست بودم و یک روز خداحافظی کردم و بازیکن یک روز می‌آید و می‌رود. فقط باید بگویم محرم نویدکیا هیچ مشکلی برای من درست نکرد. 

 


* و سوال آخر؛ در نهایت دلیل اینکه شما هادی عقیلی را از تیم کنار گذاشتید چه بود؟
گذشته‌ها گذشته و من  دوست ندارم به این موضوع بپردازم. فقط می‌توانم این را بگویم که من تا لحظه آخری که در سپاهان بودم برای موفقیت این تیم تلاش کردم و هیچ چیز برای مردم خوب اصفهان کم نگذاشتم. قطعا ناراحتی‌هایی دارم اما هیچ مشکلی با اتفاقی که در اصفهان برایم افتاد ندارم.

نظر خود را اضافه نمایید

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد.

مجوز فعالیت

بانک پاسارگاد             بانک سامان               سازمان نظام صنفی               شورای عالی انفورماتیک            بانک ملت      logo-samandehi