ظاهرا این روز‌ها خشونت علیه زنان در کشور ایتالیا بیداد می‌کند.

به گزارش جارچی مبارکه بهنقل ازباشگاه خبرنگاران جوان،زنی 27 ساله به نام جسیکا نوتارو که زمانی مقام ملکه زیبایی را در یک مسابقه ایتالیایی کسب کرده بود و مدتی پیش نامزدش روی صورت او اسید پاشیده بود، در یک برنامه زنده تلویزیونی حاضر شد و ضمن اظهاراتی درباره این حادثه دلخراش، جلوی دوربین پارچه ای را که روی صورتش بسته بود کنار زد تا همه با چشمان خود ببینند که نامزدش چه بر سر او آورده است و گفت: این عشق نیست.
 
جسیکا نوتارو که بینایی یکی از چشمانش را از دست داده است در ادامه توضیح داد که سال گذشته از از نامزدش جدا شده بود، متوجه شد که از طرف او تعقیب می شود، تا اینکه یک روز این حادثه رخ داد که البته در حالیکه مرد مجرم در بازداشت است کاملا هرگونه دخالت در این حادثه اسیدپاشی را رد کرده و قبول ندارد.
 
حضور این زن در برنامه زنده تلویزیونی یاد آور حادثه تلخی شبیه به این بود که برای یک وکیل ایتالیایی در سال 2013 اتفاق افتاد.وکیلی به نام لوسیا آنی بالی که  او هم توسط دو نفر که از طرف نامزد سابقش برای گرفتن انتقام استخدام شده بودند، قربانی یک حادثه اسیدپاشی شد.
 
نمایان شدن چهره قربانی حادثه اسیدپاشی در برنامه زنده
 
نمایان شدن چهره قربانی حادثه اسیدپاشی در برنامه زنده

نظر خود را اضافه نمایید

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد.

مجوز فعالیت

بانک پاسارگاد             بانک سامان               سازمان نظام صنفی               شورای عالی انفورماتیک            بانک ملت      logo-samandehi