مبارکه- امام جمعه مبارکه با اشاره به اعلام تایید صلاحیت کاندیداهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: همه باید در مقابل نظر شورای نگهبان و قانون تمکین کنند.

به گزارش جارچی مبارکه به نقل ازخبرنگار ایمنا از شهرستان مبارکه،حجت الاسلام والمسلمین محمد جواد محمدی در خطبه های نماز جمعه مبارکه به تایید صلاحیت نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری توسط شورای نگهبان اشاره کرد و گفت: احترام به نظر شورای نگهبان، احترام به قانون است.
وی افزود: نامزدهای انتخابات باید خدمت به مردم را در دستور کار خود قرار دهند و انتخابات را مسابقه ای برای خدمت به مردم و نه کسب مقام و منصب بدانند.
حجت الاسلام محمدی افزود:تخریب و ضایع کردن رقیبان توسط نامزدهای ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا به دور از انصاف است و به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست.
 حجت الاسلام محمدی با بیان اینکه مردم برای شناخت اصلح می توانند از معتمدین کمک بگیرند گفت:مردم باید با تحقیق و بررسی به دنبال یافتن فرد اصلح باشند و نامزد اصلح کسی است که متدین و انقلابی و کارآمد باشد.
امام جمعه مبارکه شرکت در انتخابات را تکلیف شرعی و ملی دانست و ادامه داد : حضور پرشور و شعور مردم در انتخابات همچون گذشته پاسخ مناسبی برای یاوه سرایان و بد خواهان خواهد بود.
وی انتخابات را یک آزمایش الهی و یکی از ارکان مهم مردم سالاری دینی عنوان کرد و گفت : مردم خداجو و متقی به شکرانه استقرار حکومت خدایی نسبت به اینگونه رویداد بی تفاوت نبوده اند.
امام جمعه مبارکه در ادامه سالروز شهادت امام موسی بن جعفر(ع) و روز ارتش و سالروز تشکیل سپاه پاسداران را نیز گرامیداشت و افزود:سپاه گام های بلندی در جهت سازندگی کشور برداشت و با تشکیل قرارگاه خاتم الانبیا(ص) بازویی توانمند و افتخارآفرین برای اجرای طرح های بزرگ،پروژه های آبرسانی نفت و گاز ،راه و سدسازی ،بازسازی و تاسیسات اسکله ها،برق رسانی،دامپروری و کشاورزی بود.
وی با بیان اینکه امام خمینی (ره) با این فرمان تاریخی انقلاب اسلامی را برای همیشه بیمه کرد، افزود: ایران اسلامی امروزه به یمن جانبازی ها و دلاورمردیهای ارتش، سپاه و بسیج مقتدر ترین کشور خاور میانه بلکه جهان است.
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری همزمان با پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ، 29 اردیبهشت ماه جاری برگزار می شود.

نظر خود را اضافه نمایید

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد.

مجوز فعالیت

بانک پاسارگاد             بانک سامان               سازمان نظام صنفی               شورای عالی انفورماتیک            بانک ملت      logo-samandehi