تجلیل از ملی پوش والیبال نشسته شهر دیزیچه با حضور مسئولان استانی

صندلی مسولین شهر دیزیچه خالی بود

 در جشنواره نشاط صالحین شهر دیزیچه از خانم زینب ملکی با حضور پرشور مردم ونبود مسئولین شهر دیزیچه تجلیل شد.

روز جمعه بیست و ششم تیرماه مردم قدرشناس شهر دیزیچه ،قهرمان ورزشی خود را بدرقه کردند.

در این مراسم که در محل پارک کوهستانی شهر دیزیچه و در جوار شهدای گمنام انجام شد خانم زینب ملکی به اتفاق خانواده خود ، مهمان ویژه جشنواره ی نشاط صالحین بود.

با توجه به حضورتعدادی از  مسئولین ورزشی استان ، عدم حضور مسئولین شهر دیزیچه موجب گلایه  و شکایت بسیاری از همشهریان و مسئولین برگزار کننده شد.

زینب ملکی با حضور در این جشنواره در میان استقبال پرشور مردم شهر دیزیچه قول داد که جام قهرمانی را به خانه بیاورند.همچنین با  بوسیدن دست پدرومادر خود از زحمات بی دریغشان تشکر کرد..

برنامه بدرقه زینب ملکی  برای شرکت در اردوی تیم ملی  در کشور روسیه و  مسابقات المپیک برزیل در میان شور و نشاط مردم برگزار شد.وی با پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ، همراه با شرکت کنندگان در جشنواره دور افتخار زد.

آقای ساکت رییس اداره تربیت بدنی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان  در سخنرانی خود خانم ملکی را افتخار استان اصفهان دانست و از حضور مردم شهر دیزیچه تقدیر و تشکر نمود.

گفتنی است در این جشنواره,  یاد ده تن از شهدای شهر دیزیچه گرامی داشته شد و با و اجرای حرکات ورزشی توسط بانوان و مسابقات خانوادگی فضای بسیار شاد و مهیجی ایجاد شده بود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نظر خود را اضافه نمایید

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد.

مجوز فعالیت

بانک پاسارگاد             بانک سامان               سازمان نظام صنفی               شورای عالی انفورماتیک            بانک ملت      logo-samandehi