سرپرست اوقاف و امور خیریه شهرستان مبارکه گفت: مراسم سوگواری امام موسی کاظم(ع) و مراسم بزرگداشت سلاله پاک ایشان امامزاده حلیمه خاتون(س)مبارکه نیز در جوار حرم مطهر این امامزاده عظیم الشان برگزار می شود.

به گزارش جارچی مبارکه به نقل از ایمنا،به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، علی مبشری اظهار داشت: این مراسم با همکاری دفتر امام جمعه و ستاد برگزاری نماز جمعه مبارکه روز شنبه 2 اردیبهشت ماه همراه با اقامه نماز مغرب و عشاء در جوار حرم مطهر این امامزاده جلیل القدر برگزار می شود.
سرپرست اوقاف و امور خیریه شهرستان مبارکه وی افزود: سخنران این برنامه نیز حجت الاسلام و المسلمین گرجی کارشناس مسائل تربیتی و خانواده صدا و سیمای استان اصفهان است و مسعود صباغی نیز در این مراسم به مداحی می پردازد.
مبشری در ادامه گفت: نسب این امامزاده بزرگوار بنا به اعتقاد بزرگان و معتمدین محل به حضرت امام موسی کاظم (علیه السلام) می رسد و آستانه امامزاده حلیمه خاتون (علیها السلام) در شهرستان مبارکه، شهر کرکوند، خیابان امامزاده حلیمه خاتون (علیها السلام) واقع شده است.

نظر خود را اضافه نمایید

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد.

مجوز فعالیت

بانک پاسارگاد             بانک سامان               سازمان نظام صنفی               شورای عالی انفورماتیک            بانک ملت      logo-samandehi