به گزارش پایگاه خبری جارچی مبارکه به نقل از مبارکه نیوز

دکتر محمد مهدی احمدی شهردار مبارکه در حاشیه بازدید از پروژهای عمرانی شهرداری در سال جدید گفت: یکی از دغدغه های مجموعه مدیریت شهری مبارکه تکمیل پروژه های عمرانی و بهره برداری از آنها می باشد که تکمیل رینگ شرقی شهر یکی از اولویت های شهرداری مبارکه در این دوره است.

وی افزود : بلوار شهید حمزه بابایی که امروز شاهد پیشرفت 70درصدی آن هستیم با اهتمام تمامی واحدهای شهرداری مبارکه و با تلاش و جدیت در حال پیشرفت است.

دکتر احمدی به کاهش ترافیک در هسته مرکزی شهر با بهره برداری از این پروژه اشاره و خاطر نشان کرد: با بهره برداری از بلوار سردار شهید حمزه بابایی که امروز یکی از پروژه های شاخص مدیریت شهری مبارکه می باشد شاهد کاهش حجم ترافیک شهری در هسته ی مرکزی شهر خواهیم بود.

شهردار مبارکه افزود: یکی از وظایف مهم شهرداری ایجاد و توسعه معابر شهری برای شهروندان بوده که با تکمیل شدن این پروژه شاهد دسترسی آسان همشهریان به هسته مرکزی شهر خواهیم بود.

وی خاطرنشان کرد: روان سازی جریان عبور و مرور و تسهیل در تردد شمال به جنوب شهر از طریق این بلوار یکی دیگر از مزیت های این پروژه می باشد.

دکتر احمدی اعتبار این پروژه را 40 میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: بلوار سردار شهید بابایی حدفاصل خیابان شهید ایرانپور تا میدان حافظ قهنویه به طول 31 هزار متر مربع و عرض 65 متر می باشد که امروز شاهد بستر سازی آن بوده و زیرسازی و خاکریزی پروژه نیر در حال انجام می باشد.

شهردار مبارکه گفت: در ادامه تکمیل رینگ شرقی شهر به دنبال آزاد سازی ادامه مسیر از میدان مادر تا بلوار سردار شهید ربیعی هستیم تا انشااله بزودی شاهد تکمیل این رینگ در مرکز شهر باشیم.

/انتهای پیام