در راستای ارتباط مستقیم و چهره به چهره با شهروندان و پیگیری مشکلات ایشان جلسه ملاقات عمومی شهردار مبارکه با شهروندان صبح روز(دوشنبه) برگزار شد.

به گزارش جارچی مبارکه به نقل از سیمای استان ، به منظور تسريع در رسيدگي به مشکلات و درخواست های شهروندان؛ برنامه ملاقات هفتگي شهردار مبارکه با حضور معاونین و مدیران برگزار شد و جمعي از شهروندان ضمن ملاقات حضوري با  دکتر محمد مهدی احمدی به طرح و بيان برخی از مشکلات و معضلات شهروندی پرداختند.
در این جلسه شهردار مبارکه ضمن آگاهی از مشکلات و درخواست های شهروندان در زمینه مسائل مرتبط به حوزه کاری شهرداري و ارائه رهنمودهاي لازم، دستورات مقتضي را به منظور رسيدگي به دغدغه های شهروندان در کوتاه ترین زمان و همچنین در چارچوب قوانين شهرداري صادر نمود.
جلب رضایتمندی شهروندان ، ارتباط رو در رو و بدون واسطه مردم با شهردار و تکریم ارباب رجوع از اهداف برگزاری جلسات ملاقات مردمی است.
گفتنی است ملاقات‌های عمومی شهردار با شهروندان روزهای دوشنبه هر هفته از ساعت ۸ الی ۱۲ در دفتر شهردار مبارکه برگزار می‌شود و شهروندان عزیز می‌توانند روزهای دوشنبه هر هفته با تعیین وقت قبلی با شهردار دیدار و به طرح مشکلات خود بپردازند .

/انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *